İngilizce Plus Spor Programları

Bu program öğrencilere ingilizce dil eğitiminin yanında yapmaktan keyif aldıkları spor dalında gelişme göstermesini amaçlar. Tüm aktiviteler alanında deneyimli antrenör ve eğitmenler tarafından yürütülür. Her program öğrencinin seviyesine uygun farklı gruplara göre düzenlenmiştir.

*Arsenal Futbol Okulu

*Celtic Futbol Akademisi

*Ardmore Futbol Akademisi

*Basketbol

*Tenis

*Binicilik

*Golf

İngilizce Plus Müzik

Bu programlarda öğrenciler İngilizcesini geliştirirken aynı zamanda dünya çapında yetenekli müzisyenlerle müzik yapma imkanına sahip olurlar. Piyano, elektro gitar, bateri gibi enstrümental müzik eğitimleri profesyonel müzisyenler tarafından verilir. Haftada 15 saat İngilizce eğitimi, 15 saat müzik eğitimi alma imkanına sahip olurlar.

İngilizce Plus Dans & Drama

Bu programlarda öğrenciler İngilizce eğitiminden sonra Drama dersi ile sahne üzerinde gösteri düzenleyerek canlı olarak pratik yapma imkanı bulur. Dans programlarında ise İngilizce derslerini takiben farklı dans disiplinlerinde her seviyeye uygun dans deneyimi yaşamaları mümkün.

 

Please reload

SPOR VE AKTİVİTE PROGRAMLARI

Yaz tatilinde İngiltere'de hem yabancı dil eğitimi alıp hem de tercih ettiğiniz spor ve aktivite programlarına alanında uzman eğitmenler eşliğinde devam edebilirsiniz. Futboldan dansa, basketboldan tiyatro eğitimine kadar çok çeşitli alanlarda seçenekler sunan bu programlar sayesinde ilgi duyduğunuz spor/sanat dallarında  eğitim alabilecek aynı zamanda konuşma pratiği yapma imkanına da sahip olacaksınız.  

Dolu dolu bir tatil dönemi geçirmek, İngilizceyi yaşam içinde öğrenmek ve tutkulu olduğunuz bir alanda farklı vizyonlarla tanışmak için bu programlar eşsiz fırsatlar sunuyor.

 1385 Sokak No.3

  K.4 D. 404

  Yeni Asır iş Merkezi

  Alsancak - İzmir

  Tel: 0 232 4800202

  Fax: 0 232 4800303

  Gsm: 0 532 6175111

  ebruaydin@bisetatur.com

  info@bisetatur.com

Discipline is Doing What Needs To Be Done, Even If You Don't Want To Do It

1/5

DİL OKULLARI

YAZ OKULLARI

​GEZİ

JUNIORS

IELTS & TOEFL SINAVLARA HAZIRLIK

AKADEMİK

​YOĞUNLAŞMIŞ PROGRAMLAR​​

İŞ İNGİLİZCESİ