17 ve Üzeri Yaş Grupları İçin Dil Okulları

 

  Dil okulları, 17 yaş ve üzeri 2.dilini geliştirmeyi amaçlayan kişiler için, hedefine  ve beklentisine yönelik kurslardır. Doğru yönlendirilmelerle katılacağınız bu kurslar sizin yaşamınızda ciddi farklılıklar yaratacak ve kariyerinizde sizi daha üst seviyelere taşıyacaktır. Konuşma, yazma veya dinleme seviyenizdeki ilerleme işiniz veya okulunuzda sizi uzmanlaştıracak, özgüven kazandıracaktır.

 

BELİRLEDİĞİM HEDEFE NASIL ULAŞIRIM...?

Kişinin yaşı, ulaşmak istediği hedef, kurs sonunda gelmek istediği seviye ve bunun için ayırmak istediği süre gibi kriterler kurs seçiminde bizi doğru sonuca çok daha kolay ulaştıracaktır. Amacınıza uygun kurs seçenekleri çok çeşitlidir, burada önemli olan sizin ne beklediğinizi belirlemenizdir. Genel İngilizce, Sınavlara (IELTS, TOEFL, Cambridge vs.) Yönelik Kurslar, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Üniversite Hazırlık Programları gibi örnekler verebileceğimiz bu programlarda seçenekler her geçen gün artmaktadır.

SÜRE NE OLMALI...?

Süre genellikle sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenebildiği gibi seçtiğiniz kursun içeriği de belirleyicidir. Kurslar 1 haftalık programlardan başlayıp dönemlik programlara kadar içeriğe göre değişiklik gösterir. Bu noktada hem bütçenize hem de belirlediğiniz hedefe uygun seçeneğe ulaşabiliriz.

KONAKLAMA

Nerede konaklamalı sorusu herkes için en önemli sorulardan birisidir. Eğitim süresince kendinizi güvende ve rahat hissetmek sizi bir üst seviyeye daha kolay taşıyacaktır. Aksi halde öğreniminize odaklanamayacak ve mutsuz bir süreç geçireceksiniz. Burada da kurslar farklı seçenekler sunmaktadır.  Aile Yanı Konaklama, Kampüs Konaklaması, Hostel ve Otel seçenekleri sizin kalma sürenize ve tercihlerinize göre gitmeden belirlenir. Kalacağınız süre boyunca değişiklikler de yapılabilir.

DİL OKULU NELER SUNAR...?
  • İhtiyacınıza göre belirleyeceğiniz haftalık, aylık, dönemlik kurslar

  • Kurs içeriğine göre haftalık 15 saatten 30 saate kadar ders seçeneği

  • Kurs başlangıcında seviye belirleme ve bitiminde değerlendirme sınavları

  • Ders kitapları ve materyalleri

  • Kurs bitiminde sertifika

  • Kapsamlı sağlık sigortası

 1385 Sokak No.3

  K.4 D. 404

  Yeni Asır iş Merkezi

  Alsancak - İzmir

  Tel: 0 232 4800202

  Fax: 0 232 4800303

  Gsm: 0 532 6175111

  ebruaydin@bisetatur.com

  info@bisetatur.com

Dream Higher Than The Sky & Deeper Than The Ocean

1/5

DİL OKULLARI

YAZ OKULLARI

​GEZİ

JUNIORS

IELTS & TOEFL SINAVLARA HAZIRLIK

AKADEMİK

​YOĞUNLAŞMIŞ PROGRAMLAR​​

İŞ İNGİLİZCESİ